RAPORT: 5 LAT DZIAŁALNOŚCI BSP

Rok 2024 jest szczególny z uwagi na rocznicę 20-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej oraz 25-lecia przystąpienia Polski do NATO. To również ważny okres dla polskiej gospodarki, związany z przygotowaniami do drugiego w historii Polski przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. Dla Związku Pracodawców Business & Science Poland to także wyjątkowy czas: 5-lecie działalności BSP w Brukseli.

Pobierz raport

RAPORT Z IV ROKU DZIAŁALNOŚCI BSP

Miniony rok to okres intensywnych prac Business & Science Poland skoncentrowanych wokół regulacji „Fit for 55”. We współpracy z ekspertami Członków Związku na bieżąco opiniowaliśmy proponowane rozwiązania w toczących się pracach Parlamentu Europejskiego i Rady. Towarzyszyły temu zamknięte spotkania, tzw. BSP Insight, które służą nawiązaniu bezpośrednich relacji ekspertów spółek z przedstawicielami instytucji i prowadzeniu stałego dialogu.

Pobierz raport

RAPORT Z III ROKU DZIAŁALNOŚCI BSP

W III roku działalności zorganizowaliśmy szereg wydarzeń z cyklu BSP_Connects, BSP_Insight, a także śniadań prasowych i innych wydarzeń odbywających się zarówno stacjonarnie w Brukseli, jak i w formie webinariów, na których poruszaliśmy kluczowe dla naszych członków kwestie, prowadząc konsultujące z przedstawicielami, a zarazem najwyższej klasy specjalistami różnych dziedzin.

Pobierz raport

RAPORT Z II ROKU DZIAŁALNOŚCI BSP

Nasza ponad roczna aktywna obecność w Brukseli przyniosła efekt w postaci członkostwa w Platformie ds. Zrównoważonego Finansowania - organu eksperckiego Komisji Europejskiej, w którym jako jedyna organizacja z Europy Środkowo-Wschodniej mamy możliwość kształtowania unijnej agendy zrównoważonego finansowania. Platforma określa język taksonomii, określa co jest zielone, a co nie.

Pobierz raport

RAPORT PODSUMOWUJĄCY 1. ROK DZIAŁALNOŚCI

Za nami pierwszy rok działalności BSP. Jako organizacja zdobyliśmy pierwsze doświadczenia i osiągnęliśmy pierwsze sukcesy. Dziś, patrząc w przyszłość, oceniamy skuteczność naszych działań i wskazujemy, które z nich należy rozwijać w świetle strategicznych celów Unii Europejskiej i w interesie członków i partnerów BSP.

Pobierz raport

Zapisz się do bazy mediów

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.